PAKUOTĖS


Pirminė pakuotės funkcija yra apsaugoti produktą, kad jis išliktų saugus ir kokybiškas visą galiojimo laikotarpį bei užtikrinti, kad jis pasiektų vartotoją tokioje pat būklėje, kaip buvo pagamintas.

 

STIKLINIAI BUTELIAI

Stikliniai buteliai yra seniausias gaiviųjų gėrimų, vaisių sulčių ir vandens pakuotės tipas.  Pagrindiniai šios pakuotės privalumai yra tai, kad ji yra chemiškai inertiška, nepaveikia produkto kokybės, kvapo ar skonio, yra stipri, atspari ir 100% perdirbama.

 

PLASTIKINIAI BUTELIAI

PET (polietileno tereftalato) buteliai yra populiarus pakuotės pasirinkimas, nes yra lengvi, lankstūs, stiprūs, atsparūs ir  100 proc. perdirbami. Juos galima naudoti tiek negazuotiems, tiek gazuotiems produktams.

 

SKARDINĖS

Skardinės, įskaitant aliuminines ir plienines, dažniausiai naudojamos gazuotiems gėrimams. Jos yra 100% perdirbamos ir lengvo svorio.  

 

KARTONINĖS GĖRIMŲ PAKUOTĖS

Kartoninės pakuotės (“Tetra Pak”) yra pagrindinis pakuotės formatas negazuotiems gėrimams ir vaisių sultims. Jos saugo tiek trumpai, tiek ilgo galiojimo laiko gėrimų šviežumą, skonį ir maistines savybes, leisdamos platinti produktus aplinkos temperatūros arba atšaldytomis sąlygomis, yra 100 proc perdirbamos.